Bestuur

Het bestuur der Nederlandse Studenten Roeifederatie heeft zich voor het jaar 2019/2020 als volgt geconstitueerd:

Dhr. D. Wilms van Kersbergen (Phocas) – Voorzitter – voorzitter@nsrf.nl

Mej. F. Kleiburg (Asopos de Vliet) – Vicevoorzitter  – vicevoorzitter@nsrf.nl

Mej. M. Hooghiemstra (Pelargos)– Secretaris – secretaris@nsrf.nl

Dhr. T.  de Vries (Thêta) – Penningmeester  – penningmeester@nsrf.nl

Dhr. V. Wassenaar (Laga) – Commissaris Wedstrijdroeien – wedstrijdroeien@nsrf.nl

Mej. C. Rijkers (Skøll)– Commissaris Competitieroeien -competitieroeien@nsrf.nl

Dhr. T. Burgemeester (Triton) – Commissaris Competitiewedstrijden – competitiewedstrijden@nsrf.nl

Dhr. W. van Groeningen (Asopos de Vliet) – Commissaris Slotwedstrijden – slotwedstrijden@nsrf.nl

Ons secretariaat is gevestigd op Van Hoornekade 207, 3554 AV te Utrecht.