Voor het laatst bijgewerkt op 01-09-2023
Weekend | Compo | Plek Compo | BB | SB | Klassement | Kruithuis | 8+ sprint | Vliet | 4+ sprint | 4* | 2x | 1x | 2- | LenteC4+ | |
17 Feb | 18 Feb | ||||||||||||||
24 Feb | 25 Feb | GH | Groningen | x | x | ||||||||||
2 Mar | 3 Mar | ||||||||||||||
9 Mar | 10 Mar | HEAD | HEAD | ||||||||||||
16 Mar | 17 Mar | HOT | Tilburg | x | x | H4k | H4k | x | |||||||
23 Mar | 24 Mar | ALS | Groningen | x | x | x | TSH | TSH | |||||||
30 Mar | 31 Mar | SC | Amsterdam | x | x | x | x | x | x | x | |||||
6 Apr | 7 Apr | ||||||||||||||
13 Apr | 14 Apr | TR | Nijmegen | x | x | ||||||||||
20 Apr | 21 Apr | NCN | Amsterdam | x | x | ||||||||||
27 Apr | 28 Apr | ||||||||||||||
4 May | 5 May | ||||||||||||||
11 May | 12 May | RB | Rotterdam | x | x | x | x | x | x | ||||||
18 May | 19 May | SIR | Maastricht | x | x | x | x | x | |||||||
25 May | 26 May | PEiL | Delft | x | x | x | PEIK | x | PEIK | x | x | x | |||
1 Jun | 2 Jun | A3K | Leiden | x | x | x | x | x | |||||||
8 Jun | 9 Jun | HOCT | Amsterdam | x | x | x | x | x | |||||||
15 Jun | 16 Jun | EDR | Enschede | x | x | x | x | x | x | x | |||||
22 Jun | 23 Jun | OCS | Amsterdam | x | x | x | x | x | x | x | x | ||||
29 Jun | 30 Jun | GMK | Groningen | x | x | x | x | x | x | ||||||
6 Jul | 7 Jul |
GH = Gyas Hunze, H4K = Heineken Roeivierkamp, HOT = Heineken Openingstoernooi, HEAD = Head of the River Amstel, ALS = Aegir Lentesprint, TH = Tweehead, SkiffH = Skiffhead, SC = Skøll cup, NCN = Nereus Carpit Noctem, TR = Traianus Regatta, PEIL/PEIK = Proteus-Eretes in ’t Lang/Kort, SIR = Saurus International Regatta, A3K = Asopos Driekamp, RB = Rottebokaal, HOCT = Heineken Okeanos Competitie Tweekamp, EDR = Euros Drienerlo Regatta, OCS = Orca Competitie Slotwedstrijden, GMK = Gyas Meerkamp
Datum | Wedstrijd | Afstand | Velden |
23-24 september | Fyli Agon | 500m en 750m | 1x, 4+, ErvC4+ |
30september -1 oktober | Theta Herfstregatta | 250m en 2100m | 2x, 4+, 4* |
7-8 oktober | Army Regatta | 4.5km | 1x, 2x, 4* |
14-15 oktober | Knorrestein Memorial Regatta | 4400m keerboei | 4+, ErvC4+ |
21-22 oktober | Njord Najaarswedstrijden | 4.5k | 1x, 4*, ErvC4+ |
28-29 oktober | Asopos Najaarswedstrijden | 2k | 1x, 2x, 4* |
4-5 november | Argo Najaars Slotwedstrijden | 1000m (keerboei), 500m | 2x, 4+, ErvC4+ |
THR = Thêta Herfstregatta, KMR = Knorrensteijn Memorial regatta, ANW = Asopos Najaarswedstrijden, ANS = Argo Najaars Slotwedstrijden