Selecties WUC 2024

Laatste update: 16-04-2024

De volgende roei(st)ers hebben aangegeven zich te willen kwalificeren voor het WUC 2024 te Rotterdam. Dit heeft geresulteerd in onderstaande voorlopige FISU-lijst.

Bij vragen of onduidelijkheden kunt u contact opnemen met Koen van den Bos via wedstrijdroeien@nsrf.nl.

FISU 2024:

LW
Hanna Matser (Orca)
Hanne Snijders (Proteus-Eretes)
Marij Höppener (Njord)
Puck Hazenberg (Okeanos)
Umi Kuiphuis (Aegir)
Vera Verzijl (Okeanos)
Wietske Anema (Aegir)

W
Anika Roland (Vidar)
Anna Sanders (Phocas)
Bente Kruizinga (Aegir)
Cleo van Rooij (Okeanos)
Danique de Ruiter (Gyas)
Eleonore Veldman (Triton)
Elke Schokking (Laga)
Esther Leliveld (Okeanos)
Evie Rademaker (Proteus-Eretes)
Femke de Witt (Gyas)
Florentien van Rijsoort (Okeanos)
Fréderique Pals (Okeanos)
Ilse Akkermans (Euros)
Inger van Dok (Laga)
Iris Neijzen (Skøll)
Iris van den Berg (Proteus-Eretes)
Isabelle Rutgers (Laga)
Isis Meruma (Triton)
Lily Dikkes (Okeanos)
Loek Nabuurs (Okeanos)
Lotte Jansen (Laga)
Lucia Folkers (Laga)
Lydia Knevel (Orca)
Maike van de Velde (Okeanos)
Marianne Jol (Okeanos)
Marit van Ommeren (Aegir)
Marthe Prins (Gyas)
Meike Kroezen (Njord)
Merel Dubois (Skøll)
Merle Combé (Argo)
Nienke Overgoor (Euros)
Nienke van Dok (Laga)
Noortje Wilms (Thêta)
Sanne de Kleijn (Saurus)
Sascha Groenen (Vidar)
Sidni de Ruiter (Njord)
Sietske Wiemer (Skøll)
Sophie Goldschmeding (Skøll)
Sytske Wolthuis (Asopos de Vliet)
Tanisha Franke (Skøll)
Vera Versteegh (Orca)
Willemijn Muggen (Gyas)

LM
Brent ten Boom (Okeanos)
Erik van Eijck van Heslinga (Okeanos)
Fedrik Ploeg (Phocas)
Gijs Sollewijn Gelpke (Thêta)
Ids Oostmeijer (Proteus-Eretes)
Joost van der Sluis (Skøll)
Maarten van den Bouwhuijsen (Thêta)
Max Gompel (Triton)
Maxim den Boogert (Dudok van Heel)
Mees Halkes (Laga)
Sjoerd Mulder (Phocas)
Stijn Meijer (Njord)
Thijs Mulder (Gyas)
Tim van Roessel (Skadi)
Tygo Rompa (Njord)

M
Adam Street (Thêta)
Auke Kloosterman (Skøll)
Bas Berend van de Ven (Skadi)
Bas Panneman (Gyas)
Bastiaan van Gerwen (Njord)
Carlo Zutt (Gyas)
Coen Hulsker (Skadi)
Dolf Rutten (Njord)
Erik Talens (Gyas)
Erwin Wiltenburg (Skadi)
Floris Reinders (Proteus-Eretes)
Fons Brauers (Okeanos)
Friso Moerman (Skøll)
Hidde van de Beek (Triton)
Igor Vunderink (Argo)
Isaac Steen (Aegir)
Jelle Teekens (Thêta)
Jelmer Immeker (Skøll)
Joppe Visch (Skøll)
Kaz Koldijk (Phocas)
Kevin-Lee Bieshaar (Okeanos)
Luuk Remmerswaal (Njord)
Maarten Bukman (Skadi)
Mart Boersma (Orca)
Martijn Bos (Skadi)
Mats Bours (Argo)
Maxim Meijerink (Skøll)
Minne Verboom (Skadi)
Nicolaas Dirkzwager (Skøll)
Oeds Blom (Okeanos)
Owen Knowles (Skadi)
Percijn van Haeringen (Skøll)
Philip Gijswijt (Okeanos)
Pim Beute (Aegir)
Raphaël Fromont (Skøll)
Rinze Hallema (Proteus-Eretes)
Ruben Sjerps (Aegir)
Sten Postma (Skøll)
Stijn van Pruijsen (Phocas)
Teun Rienstra (Aegir)
Timo Geluk (Aegir)
Wouter Hoepman (Proteus-Eretes)